Galeria „MALIBU's”

Dbając o życie kulturalne naszej małej ojczyzny utworzyliśmy galerię artystyczną, która mieści się w naszej sali restauracyjnej. Chcemy pokazywać w niej prace naszych rodzimych twórców, jak też prace uznanych artystów zagranicznych. Wszystkie prezentowane obrazy są do kupienia bezpośrednio u artystów – nie pobieramy żadnych prowizji!

 

Nasza idea


Jak Państwo widzą, zajazd to nie luksusowy hotel. Naszym Gościom oferujemy coś zupełnie innego, a przez to cenniejszego. Naszą największą siłą jest położenie przy drodze krajowej nr 65 (trasa Białystok – Ełk), na granicy Puszczy Knyszyńskiej i Biebrzańskiego Parku Narodowego (w jego otulinie), zapewniające kontakt z przepiękną podlaską przyrodą. Chcemy, aby te tereny takimi pozostały, a zachwycająca natura przetrwała dla kolejnych pokoleń. Jesteśmy ekologiczni! Robimy wszystko, aby dodatkowo nie obciążać naszego naturalnego środowiska, nie zatruwać go, korzystać z ekologicznych materiałów i produktów, używać tylko niezbędnych środków chemicznych. To nasz wspólny majątek, dlatego serdecznie Państwa zachęcamy: chrońmy wspólnie nasze środowisko! Wystarczy, że będziemy wspólnie stosować następujące zasady:


Pokoje


Zajazd Mońki posiada 36 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3 osobowych o różnym standardzie, od klasy premium do klasy turystycznej. Piękne wnętrza, nowoczesne i praktyczne wyposażenie oraz cicha lokalizacja, sprzyjają wypoczynkowi i wyciszeniu.


Sport


Położenie Zajazdu tuż obok Stadionu Miejskiego, posiadającego kompleks pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej, umożliwia organizację wszelkich zgrupowań, treningów, obozów, kolonii – czyli wszelkich form aktywnego wypoczynku. Niedaleko Zajazdu mają Państwo do dyspozycji dwie pełnowymiarowe hale sportowe, basen, siłownię, boisko Orlik i inne atrakcje.


Konferencje


Naszym Gościom oferujemy salę konferencyjną dla 100 osób, wyposażoną w sprzęt multimedialny: rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz CD/DVD, nagłośnienie, wi-fi. Malownicze usytuowanie obiektu sprawia, że to doskonałe miejsce, aby zrelaksować się i zregenerować siły po konferencji podczas wspólnego ogniska czy grilla.


Catering


Jeżeli nasi Goście będą mieli życzenie zjeść śniadanie, obiad czy kolację w plenerze, podziwiając piękną podlaską przyrodę, przygotujemy ucztę według Państwa oczekiwań.


Restauracja & Pub


Zajazd Mońki zaprasza Gości do restauracji i pubu, gdzie dominują tradycyjne, podlaskie potrawy regionalne. Rodzimym przysmakiem są dania z ziemniaków, przyrządzane na wiele sposobów.